מיניבוס לנתב”ג

במיוחד בתקופת המגפה המאתגרת, שלא תשחרר מאתנו בקרוב, הנסיעה לחו”ל היא מסובכת יותר, אך לא בלתי אפשרית. יחד עם זאת, עלינו לדאוג לגלות אחריות מלאה, בין אם מדובר על היבדקות מספקת לפני ובין אם מדובר על שמירת מרחק ככל הניתן מאחרים. אחת הדרכים שלנו למנוע הדבקה עם ריחוק מספק, היא הגעה עם מיניבוס לנתב”ג, במיוחד אם מדובר על משפחה גדולה.

מה היתרונות של מיניבוס לנתב”ג 

יוקרה ורושם

אתם בוודאי יודעים שניתן לחזור מנתב”ג עם תחבורה ציבורית, למרות שהיא מעט בעייתית. אבל, אם בדיוק הזמנתם אורחים VIP לביקור בחברה שלכם, או נציגי חברה כלשהי לחתימת חוזה, בוודאי תרצו להרשים אותם ולהפגין את מיטב היוקרה שיש לכם להציע.

לכן, הדרך האולטימטיבית להרשים אותם היא לשלוח הסעת מיניבוס לנתב”ג, שהיא לא פחות מיוקרתית, עם חברת ש.ט.ס הסעות בע”מ. האורחים שלכם בהחלט ירגישו בתור אורחי כבוד וכבר יהיה להם רושם נפלא.

נוחות

בואו נודה בזה, הגעה עם משפחה גדולה, ואפילו משפחה קטנה אבל עם ילדים, זה עסק מסורבל מאד. לא רק שמדובר בהמון רעש וצלצולים, שיכולים להפריע לאחרים, אבל גם מדובר בהרבה מזוודות וציוד. מונית 6 לנתב”ג, עבור משפחה עם ילדים, או מיניבוס לנתב”ג בהתאם לגודל הקבוצה, הוא פתרון נוח ומושלם שמשאיר אתכם בראש שקט.

שמירה על הנחיות

לבסוף, כאמור חייב להתייחס לתקופה האחרונה ולאתגרים שהיא הביאה עמה. אבל כעת חשוב להדגיש את חשיבות הריחוק החברתי בעיקר עבור גיל הזהב וכל קבוצות הסיכון הנוספות. הגעה עם מיניבוס לנתב”ג גם עוזרת לנו להגיע במסגרת מעט מסודרת ומרוחקת יותר, וגם מסייעת לקבוצות שונות בסיכון לעשות זאת בנוחות ובלי תלות בסיוע של התחב”צ.

 

מונית 6 לנתב”ג של ש.ט.ס

שכירת שירותי מונית לשישה אנשים, או מיניבוס לנתב”ג, תוכלו לעשות כמובן דרך החברה הוותיקה ש.ט.ס הסעות בע”מ. החברה מפעילה מערך נסיעות יוקרתי ומרשים לנתב”ג לכל צורך – דוגמת קבלת אורחים מחו”ל, הסעת נכים, הסעת משפחות וקבוצות גדולות וכך הלאה.

לסיכום

נסיעה לחו”ל היא אכן אירוע מרגש, אבל הוא גם יכול להיות כאב ראש, במיוחד אם מדובר על ההגעה לנתב”ג. לכן, הסירו דאגה מלבכם ובחרו לנסוע עם מיניבוס, או מונית גדולה מסודרת של ש.ט.ס.

Call Now Button