חברות הסעות במרכז

בשביל שלא תשתו ותנהגו:
אם שותים לא נוהגים זה משפט נכון, צודק ושאסור לזלזל בו בשום אופן. כאשר יוצאים לבלות, למסיבה או סתם מסעדה חשוב מאוד שלא יהיה מעורב אלכוהול ונהיגה.

הבעיה הגדולה מתחילה, כאשר נמצאים בחבורה שכולם שותים ושאף אחד לא מוכן לוותר ולהיות הנהג התורן לאותו ערב. הבעיה גדלה עוד יותר כאשר מדובר באירוע גדול כמו חתונה, לדוגמא, שבו כולם רוצים לשמוח ולשתות אבל בטח לא לנהוג. בשביל מקרים שכאלו זה בדיוק הזמן לשקול שירותי חברות הסעות במרכז.

ליהנות באירוע מבלי לחשוב על הדרך חזרה:
השילוב של אלכוהול ונהיגה כמובן אינו שילוב טוב ולכן בשנים האחרונות התחילו לשים דגש גדול על העלאת המודעות והמניעה של שתיית אלכוהול ונהיגה. כחלק מלקיחת האחריות והימנעות ממצבים שכאלו חבר’ה צעירים מזמינים שירותי חברות הסעות לפני אירועים אליהם הם מתכוונים לצאת ולשתות.

לרוב מדובר באירועים גדולים כמו חתונות, אליהם מתאימים בעיקר שירותי חברות הסעות במרכז, אך גם מסיבות רחוקות שבהם קרוב לוודאי יהיה אלכוהול שיפתה את המבלים בו לשתות ואולי לאחר מכן, חס וחלילה, לנהוג, יכולים להשתמש בשירותי חברות הסעות במרכז כפתרון נהדר למצב שבו הם מעוניינים לשתות, לבלות ולא להיתקע בלי נהג תורן.

לשתות בלי לנהוג:
כולם יודעים ומכירים את הסיכונים המעורבים בשתיית אלכוהול ובישיבה מול ההגה לאחר מכן. אין ספק, וזה גם מוכח, כי זמן התגובה מתקצר, הערנות יורדת ואפילו לאחר שתיית אלכוהול מתחילים להיות עייפים ויכולים להירדם על ההגה.

אחת הבעיות באלכוהול היא שמלבד היותו משקה משכר הוא גם משקר. הוא משקר את הצורך אותו ויכול לגרום להרגשה שהוא בשליטה ולא יכול להיפגע או לפגוע, שאין שום בעיה שייקח את ההגה  לידיים ויעלה על המכונית בחזרה הביתה.

דבר שהוא כמובן לא נכון ואפילו מסוכן. לכן כאשר ידוע מראש שיוצאים לאירוע שיתכן ויהיה בו אלכוהול מעורב, מומלץ להזמין שירותי חברות הסעות במרכז מבלי לחשוב ומבלי להסס.

לרוב נהוג, כי בעלי השמחה הם אלו שמזמינים שירותי חברות הסעות במרכז לאירועים לטובת המוזמנים שלהם, וזאת בעיקר מהסיבה שחשוב לבעלי השמחה כי חבריהם, מצד אחד ישמחו , ייהנו וישתו אך מצד שני לא יחזרו או ינהגו שתויים הביתה תוך סיכון חייהם וגרוע מכך, סיכון אנשים ומשפחות אחרות הנמצאות באות זמן גם הן על הכביש.

במידה ובעלי השמחה לא דאגו ולא הזמינו שירותי חברות הסעות במרכז לחבריהם המוזמנים, תמיד כדאי ומומלץ לנסות ולהתאגד מספר חברים ולבדוק כמה משתלם יהיה להזמין שירותי חברות הסעות במרכז של  אוטובוסים או מיניבוסים, תלוי במספר האנשים וברצון שלהם לנסוע ביחד לאירוע ולהיות תלויים באוטובוס או מיניבוס שייקח ויחזיר אותם.

Call Now Button