השכרת מיניבוס

ארגנתם את החברים והמשפחה הקרובה לטיול משותף ברחבי הארץ, לצפון הפורח או לדרום המדברי, נסיעה ברכב פרטי היא אפשרות ראשונה. מאידך נסיעה משותפת ברכב בו כולם נמצאים ושוהים בו עד לייעד הנבחר היא הנאה ובעיקר נסיעה בטוחה יותר. השכרת מיניבוס מאפשר לכם הנהגים לנוח לרגע ולמסור את ההגה לידיים מקצועיות ונאמנות ולהגיע בבטחה עם כל המשפחה והחברים לייעד בו בחרתם לנפוש בטיול הפרטי שלכם..

השכרת מיניבוס היא אלטרנטיבה מועילה ומאורגנת עבור אגונים וגופים ציבוריים ופרטיים כאחד.

מנהלים רבים מוצאים לנכון, לארגן את יום האישה לנשות הארגון או המפעל רחוק מאזור העבודה על מנת להעניק תחושה של שחרור וטיול של ממש , גופים אלו כדרך קבע עובדים בשיתוף חברת הסעות הדואגת להסיע את עובדי הארגון וכדומה למקום בו בחרו לכייף כל העובדים יחדיו. אם מדובר בעובדים רבים אוטובוס הוא רכב גדול המסיע נוסעים רבים כאשר מדובר במפעל קטן השכרת מיניבוס הוא האלטרנטיבה הטובה והנוחה ביותר.

הסעות עבור טיולים פרטיים או במסגרת ארגונים ציבוריים היא פתרון יעיל וחכם, לפיכך הנהגים כחלק מכוח האדם במקום העבודה יכולים לנוח בין אם השכירו אוטובוס או השכרת מיניבוס שניהם מסירים את הנטל של נהיגה ביום בו אתם אמורים לטייל יחד עם שאר החברים לעבודה.

חברת הסעות לנסיעה בטוחה:
השכרת מיניבוס הוא אחד משירותיה הענפים בתחום ההסעות של חברת ש.ט.ס הסעות.
לקוחות רבים הבוחרים בחברת ש.ט.ס הסעות מידי שנים נהנים מהסעה ונהיגה בטוחה וזהירה על ידי טובי הנהגים הוותיקים . ש.ט.ס הסעות בע”מ הינה חברה הסעות מובילה ופועלת בתחום זה למעלה מ-25 שנים ובתוך כך מספקת שירותי הסעות לחברות, ארגונים, גופים ציבוריים ולמגזר הפרטי.

טיול במיניבוס:
מיניבוס הוא מעין אוטובוס קטן .ההבדל בין השכרת מיניבוס להשכרת אוטובוס הוא באווירה שהם מספקים, אווירה אינטימית ונוחה לכן השכרת מיניבוס לטיולים משפחתיים או חברתיים מומלצת מבין האפשרויות השונות בחברת הסעות .. בהשכרת מיניבוס יש יתרונות רבים,  הם מצוידים במערכות שמע,DVD  ,מיזוג אוויר אישי, מראה אסתטי ונוח עד מאוד.

Call Now Button