השכרת אוטובוס

חשוב שהילדים ייסעו ברכב הטוב ביותר!
הילדים שלנו הם הדבר החשוב ביותר שיש לנו. אנחנו מעוניינים שלא משנה לאיפה הם נוסעים, שזה יהיה לא פחות מהדבר הטוב ביותר – כלומר הנהג הטוב ביותר, הרכב הטוב ביותר. לכן, אם רוצים להוציא אותם לטיול, ואתם ההורים לא מצטרפים אליהם, בוודאי שאתם צריכים נהג וצריכים רכב. זה קורה למשל, כשהילדים נוסעים לטיול בבית הספר, הגן או תנועת הנוער. זקוקים לנהג מקצועי וזקוקים לרכב בטיחותי, טוב, מתודלק ושמתאים לתנאי השטח של הטיול. השכרת אוטובוס מעולם לא נראתה חשובה כל כך.מעוניינים לעשות השכרת אוטובוס לטיולים של הילדים? כל מה שצריך לדעת:
כאמור, לקראת השכרת אוטובוס לטיול עבור הילדים שלכם, בבית הספר, הגן או תנועת הנוער – צריכים נהג מקצועי ורכב מקצועי. גם אם זה בבית הספר וזה טיול רשמי של כל השכבה, או סתם של 2-3 חברים מהכיתה, אתם מוכרחים שזה יהיה לא פחות מהטוב ביותר. בשל כך ישנם מספר דברים מאד חשובים לבדוק לפני שסוגרים השכרת אוטובוס:

  • ישנם סוגים שונים של אוטובוסים. גדולים, קטנים, מיניבוסים, מוניות גדולות. התאימו את הרכב לסוג הנסיעה וליעד הנסיעה.
  • אם מדובר על השכרת אוטובוס כדי שיחזיר את הילדים מבית הספר, למשל, חשוב לשים לב לכמה ילדים אתם מעוניינים להשכיר את השירות, כי ישנם סוגים שונים של רשיונות: ל-10-16 תלמידים, ויש מקומות     שאפשר גם 20. הכי חשוב שיהיה מבוגר מלווה נוסף על הנהג בכל זמן!
  • בחרו בחברה טובה ואמינה ששומרת על הבטיחות. זה אומר: לתעודה יש תעודת יושר מהמשטרה, לחברה קצין בטיחות מקצועי, הנהגים מנוסים ויש להם אישורים בהתאם, לכל הרכבים יש אישור משרד התחבורה להסיע ילדים, הרכבים מתודלקים ומתוחזקים, נקיים ונעימים
אם תקפידו על כל אלו, בטוח שהילדים שלכם יהיו בידיים טובות. עשו תורנות בין ההורים גם ההורה המלווה וגם על עניין התשלום של השכרת אוטובוס לטיול או לכל מטרה אחרת, וככה גם תהיו בטוחים ושקטים וגם לא יעלה לכם כל כך הרבה. אין סיבה שלא תתחלקו בנסיעה הזו עם עוד הורים, כולם צריכים את זה, זה מקרב בין הילדים, זה עושה שקט להורים – אז למה לא בעצם?
Call Now Button