השכרת אוטובוסים לאירועים

קבעתם תאריך לאירוע משפחתי? צריכים אוטובוס להסעות?

השכרת אוטובוסים לאירועים יכולה להקל את ההגעה של האורחים שלכם לאירוע בצורה נוחה ביותר עם נהג צמוד ואוטובוס מרווח ומפנק. אנחנו בחברת ש.ט.ס הסעות מציעים לכם אוטובוס חדיש ומתקדם המתאים לעד 60 נוסעים בכל הסעה עם נהג מקצועי ומנוסה אשר יסיע את האורחים שלכם מנקודת איסוף מסויימת ועד למקום האירוע ובחזרה. צוות הנהגים שלנו כולל נהגי הסעות מהטובים בארץ המביאים איתם ניסיון בנסיעה בכבישים הראשיים בכל רחבי הארץ.

אוטובוסים להסעות באיזור פתח תקווה

גרים באיזור פתח תקווה וזקוקים לשירות הסעות? אנחנו בחברת ש.ט.ס הסעות יכולים לספק לכם שירות השכרת אוטובוסים פתח תקווה עם אוטובוסים מרווחים ומפנקים במיוחד. בנוסף לכך, תוכלו לבחור את הרכב המתאים לכם להשכרת אוטובוסים פתח תקווה על פי מספר הנוסעים הצפוי לאירוע שלכם. צי הרכבים שלנו כולל כ-150 רכבים, ביניהם יש לנו מיניבוסים, מידיבוסים ואוטובוסים המתאימים לטווח רחב של מספר נוסעים. בהתאם למספר האורחים שלכם הזקוקים להסעה, נוכל לתמחר לכם את ההסעה במדוייק עם מחיר המותאם במיוחד עבור ההסעה שלכם מהעיר פתח תקווה לאירוע.

הסעה לאירועים עם אוטובוסים חדישים ומתקדמים

על מנת שהאורחים שלכם באירוע יהנו מחווית נסיעה נעימה ונוחה, אנחנו בחברת ש.ט.ס הסעות נספק לכם שירות השכרת אוטובוסים פ”ת עם האוטובוסים החדישים ביותר שלנו, המגיעים עם מושבים מפנקים במיוחד ועם מזגן חזק לימי הקיץ החמים ולימי החורף הקרים. שירות השכרת אוטובוסים פ”ת של החברה שלנו, יעניק לאורחים שלכם שירות אדיב ומקצועי הכולל נסיעה מנקודת איסוף שנקבעה מראש עד למקום האירוע ובחזרה לנקודת האיסוף עם תום האירוע.

המחירים הטובים ביותר לשירותי אוטובוסים לאירועים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר להשכרת אוטובוס לאירוע הבא שלכם? זה הזמן לפנות לצוות שלנו ב בחברת ש.ט.ס הסעות ולקבל הצעת מחיר המותאמת במיוחד לשירותי השכרת אוטובוס הנדרשים לכם לאירוע. שירותי ההסעות שלנו יאפשרו לאורחים שלכם להגיע בזמן לאירוע ויאפשרו גם לאורחים הקשישים ובעלי המוגבלויות במשפחה להגיע עד לאירוע שלכם.

הזמנת שירות להשכרת אוטובוסים לאירועים

להזמנה של שירותי השכרת אוטובוסים לאירועים דרך חברת ש.ט.ס הסעות, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר למספר הטלפון המופיע בראש האתר, או לחילופין מלאו את הפרטים שלכם בטופס רישום הפרטים באתר והצוות שלנו יחזור אליכם בהקדם.

Call Now Button