הסעות VIP לנתב”ג

מארחים אנשי עסקים מחו”ל? מעוניינים לאסוף אותם משדה התעופה?

אם אתם מנהלים בחברה או אנשי עסקים והזמנתם אורחים עסקיים מחו”ל, כדאי שתזמינו להם שירות הסעות VIP לנתב”ג ומנתב”ג לתקופה שהם נמצאים בישראל. אנחנו בחברת ש.ט.ס הסעות יכולים לספק לכם רכבים יוקרתיים ומפנקים במיוחד לנסיעה משדה התעופה ובחזרה והכל במחירים הוגנים ואטרקטיביים לכל כמות נוסעים הנדרשת לכם. צי הרכבים הענק שלנו כולל 9 סוגים של רכבים ואתם יכולים לבחור את הרכב היוקרתי ביותר להסעת האורחים שלכם משדה התעופה ולשדה התעופה.

רכבים איכותיים ויוקרתיים לאנשי עסקים

אם אתם רוצים לעשות רושם חיובי לאורחים שלכם המגיעים מחו”ל, איסוף שלהם עם רכבי הסעות VIP יעשו את העבודה בצורה מושלמת. אנחנו בחברת ש.ט.ס הסעות מספקים שירותי הסעות VIP כבר למעלה מ-3 עשורים ברציפות לאיזורים נרחבים בארץ ואנחנו מעסיקים את הנהגים הטובים ביותר בתחום. השירות שלנו יעזור לכם לארגן לאורחים שלכם שהות נעימה ואיכותית יותר עם הסעה מפנקת משדה התעופה עד לבית המלון או למקום האירוח שלהם. בנוסף לכך, אנחנו נארגן עבור האורחים שלכם גם הסעה מפנקת לשדה התעופה ביום הטיסה שלהם ונדאג שיגיעו בזמן ובשעה המתאימה לשדה התעופה.

הסעת אוטובוסים ומיניבוסים יוקרתיים

האורחים שלכם מגיעים בקבוצה גדולה? רוצים לפנק אותם עם אוטובוסים הסעות יוקרתיים? אנחנו בחברת ש.ט.ס הסעות יכולים לספק לכם אוטובוסים הסעות עם נהג צמוד לחוויית נסיעה נעימה ורגועה לכל יעד הנדרש לכם. האוטובוסים שלנו מתאימים להסעות של עד 60 נוסעים והם יכולים לשרת אתכם לאורך כל התקופה בה האורחים שלכם מחו”ל יהיו בארץ. אנחנו יכולים לספק לכם כל גודל של אוטובוס – ממיניבוס, מידיבוס ועד לאוטובוס גדול ומרווח ביותר.

הזמנת ההסעה לתאריך שלכם

רוצים להזמין הסעות וי איי פי כבר עכשיו? מעוניינים לקבל הצעת מחיר להסעות וי איי פי מפנקות? הזמינו עכשיו מיניבוס VIP מרווח, ממוזג ונוח עבור האורחים שלכם מחו”ל לכל נסיעה הנדרשת להם. מיניבוס VIP יכול לקחת אותם משדה התעופה בן גוריון לבית המלון ולהסיע אותם לשדה התעופה ביום הטיסה חזרה לארצם.

הסעות VIP לנתב”ג עם הנהגים הטובים ביותר

להצטרפות לשירות הסעות VIP לנתב”ג של החברה שלנו, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע כאן באתר או שלחו אלינו הודעה דרך כתובת המייל המופיעה בדף. צוות הנהגים שלנו ישמח להסיע את האורחים שלכם לכל מקום עם רכבים חדישים ויוקרתיים.

Call Now Button