הסעות רכב לנכים

השכרת רכב לנכים, אינו דבר שיש לקחת בקלות ראש,יש לבדוק שהרכבים והמוניות לנכים נבדקים על בסיס שבועי וקיבלו את כל האישורים ממשרד התחבורה והמשטרה, יחד עם תקינות הציוד. לא כל חברה או נהג יכולים או צריכים לספק שירות השכרת רכב לנכים, ישנו צורך באופי סבלני ומיוחד עם רצון עז לעזור ולראות את השליחות שבמקצוע.

פינוי באמבולנס לעומת שימוש בהסעות מעלונים:
קיום פינוי באמבולנס של מטופלים בכיסאות גלגלים מצריך את מעבר המטופל למיטה הייעודית שמתקלפת לפנים הרכב כל אדם שעבר חוויה זו יודע כמה הדבר לא נעים וגורם להרגשת קלסטרופוביה חוסר יכולת התמצאות ולחץ נפשי מיותר, יחד עם עלויות כבדות וזמן רב אשר לוקח   התהליך.

אנו, בשונה מספקים שירותי הסעה למוגבלי תנועה בכיסאות גלגלים ברכבים ייעודים המצוידים במעלונים חשמליים מיוחדים אשר מקצר את זמן התהליך יוצרים חוויה של נסיעה רגילה בישיבה על כסא הגלגלים כאשר הכיסא מקובע באמצעות ארבע נק’ קיבוע לרצפת וגג הרכב לנסיעה בטוחה ונעימה.

חברת ש.ט.ס, מספקת שירותי הסעות נכים בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך שמירה על בטיחות וכבוד הנוסע. נהגינו בעלי ניסיון רב שנים בתחום השכרת רכב לנכים. עקב עבודה שותפת  עם אגפי הרווחה בעיריות כגון פ”ת הוד השרון ר”ג ועוד יחד עם עבודה צמודה עם בתי ספר של אלו”ט ואיל”ן אנו גאים לומר שאנו החברה הבטוחה והאמינה להסעות תלמידים. אנו מחזיקים בחברה רכבים לנכים אשר עומדים בסטנדרטים הקשיים ביותר אשר מציב משרד הבטיחות ומשטרת ישראל, יחד עם זאת מעסיקה החברה את רב פקד בדימוס במשטרת התנועה מר אבי רוזן כקצין הבטיחות של החברה אשר בודק את כל המוניות לנכים אשר מציעה החברה באופן שבועי סדיר ככה שגם אנו וגם קהל לקוחותינו יכולים להיות שקטים עם צי הרכבים לנכים שאנו מספקים.

החברה מציעה כמה אפשרויות השכרת רכב לנכים:

  • השכרת רכב לנכים ברכבים גדולים עם מעלון אשר מאפשר לנוסע לעלות יחד עם כסא הגלגלים שלו עד ארבע כסאות גלגלים. ומאפשר הסעה של עד שבעה מלווים או נוסעים נוספים.
  • הסעות במוניות לנכים בהנחה משמעותית במוניות מצוידות במעלון המאפשר הסעה לנכים יחד עם הכיסא הפרטי שלהם,ניתן לצרף לנסיעה עוד שני מלווים
  • כמו כן החברה מספקת לפי דרישה שירותים של מלווה לנוסע, באם נדרש אחד.
הסעות נכים בתל אביב בזמינות גבוה גם לכל אזור המרכז. ניתן להזמין השכרת רכב לנכים או מיניבוס להסעת נכים. בשני המקרים ניתן להסיע את הלקוח כאשר הוא על כסאו הפרטי או במושב להסעת נכים.

לכל שאלות בנושא הסעות נכים ועזרה במציאת דרכי התחבורה המותאמים לצרכים מיוחדים

אנא פנו אליי אישית

יגאל ירקוני מנכ”ל ש.ט.ס תעבורה 057-528

Call Now Button