הסעות עובדים במרכז

בשנתיים האחרונות, עקב המגיפה, אנו רואים עלייה חדה במספר המכוניות שיש על הכביש וכתוצאה מכך בכמות הפקקים האדירה שממנה אנחנו סובלים בנסיעה הלוך לעבודה וגם בחזור. לצד זה, לצערנו התחבורה הציבורית מסרבת להתייעל ובכך עובדים רבים ברחבי כל הארץ נותרים אבודים מעצות. התוצאה הסופית היא שהעובדים שלנו נאלצים להגיע או מאד מוקדם, או מאד מאוחר, והם אפילו באים עייפים ומותשים מהנסיעה באוטו או בתחבורה.

לכן, הפתרון האולטימטיבי, מבחינתנו בתור מעסיקים, היא הסדרת הסעות עובדים מיניבוס, או אוטובוס, למשרדים. אבל מהם היתרונות הנוספים?

הסעות עובדים במרכז – היתרונות

חיסכון

ראשית, לפי חוזה ההעסקה של כל עובד, מגיע לו החזרי נסיעה בעבור הגעתו למשרד. בין אם זה בתחבורה ציבורית, או באמצעות רכב פרטי, אנחנו עדיין מפרישים לו במשכורת תשלום נוסף. הזמנת הסעות עובדים במרכז מאפשרת לנו לחסוך את ההוצאה על נסיעות של העובדים בשכר, היות והם משתמשים בשירותי החברה.

יעילות

שנית, לא רק שהזמנת הסעות עובדים במרכז מביאה לחיסכון, אלא גם להתייעלות של יום העבודה. כשמרבית, או ממש כל, העובדים שלכם מגיעים ועוזבים באופן מסודר יחדיו – זמני העבודה הם עקביים ומדויקים וניתן יהיה לראות זאת בתוצרים הסופיים של פרי עבודתם במהלך היום.

גיוון אוכלוסייה

ארגון הסעות עובדים במרכז מאפשרת לנו בדיוק את זה – מגוון עובדים מהמרכז ואפילו מחוץ לאזור זה. לא עוד נצטרך לסנן עובדים חדשים בהתאם למקום מגוריהם וכך נוכל לגוון בצוות שלנו ולהביא אנשים מוכשרים חדשים מכל הארץ.

בטיחות

לבסוף, אל תשכחו שנסיעה עם חברת הסעות מסודרת במסגרת הסעת עובדים מיניבוס, או אוטובוס, היא הרבה יותר מהירה ובעיקר בטוחה עבורם. עבודה עם חברה מקצועית מספקת לנו את הביטחון שהעובדים שלנו הגיעו וחזרו הביתה בבטחה.

הסעות עובדים ברשל”צ 

אם אנחנו מחפשים הסעות עובדים ברשל”צ, או הסעות עובדים במרכז כולו, הגיע הזמן לפנות של ש.ט.ס הסעות בע”מ הידועה. החברה עובדת כבר מספר עשורים בתחום הסעת עובדים במרכז ובכל הארץ, וכמובן בהסעות נוספות לטיולים, נתב”ג ועוד. עם חברה זו תוכלו לדעת שהעובדים שלכם מגיעים הביתה בשלום.

לסיכום

הסעות עובדים הן אופציה נהדרת עבור מעסיק לדאוג לביטחון עובדיו, לחסוך כסף, ואף לייעל באופן משמעותי את העסק.

Call Now Button