הסעות לעובדים

תחום הסעת עובדים, הינו תחום חשוב מאין כמהו אשר משפיע ישירות על תפוקת העובדים בחברה. בכל עסק אשר חברתך פועלת עובדך הם המשאב היקר ביותר לה הנותן את התפוקה העצומה ביותר לכן על נא תקל ראש בעת בחירה עם איזו חברת הסעות תתקשר עמה ותקבל את שירות ההסעות לעובדים.

בעת ביקוש הסעות לעובדים, עליך קודם לבדוק כי חברת ההסעות המספקת שירותי הסעת עובדים להיות בראש ובראשונה בעלת רישיון ממשרד התחבורה לאחר מכן  כל רכבי החברה עליהם להיות מפוקחים ונבדקים באופן שוטף ע”י קצין בטיחות.

עליך לבדוק כי, החברה מחזיקה צי רכב גדול מספיק שבמידה ורכב יתקלקל יינתן מענה מידי להסעת העובדים ובכך ימנע אפשרות של השבתת פעילות החברה עד אשר ימצא פתרון להסעת העובדים.

לאחר שמצאת חברה העונה על דרישות הסף, יש לבדוק כי החברה בעלת ניסיון עשיר בתחום ההסעות לעובדים, כל רכביה חדשים ומתאימים להסעת עובדים והחברה מתחייבת על עמידה בלוחות זמנים כי זמן זה כסף ופה מדובר בכסף שלך!

חברת ש.ט.ס, עובדת משך שנים ארוכות עם החברות המובילות במשק ומספקת שירותי הסעות עובדים לחברות מדי יום ממקום עבודתם ובחזרה.

החברה שמה דגש על דייקנות, ועמידה קפדנית בלוחות זמנים המאפשרת לחברות לשכור את שירותיה ובכך להסיר מעליהן את כל נושא הסעת עובדים בחברה.

כמו כן, החברת ש.ט.ס הסעות מעניקה לחברות שונות ייעוץ בנושא הסעות תלמידים וכיצד לבנות קווי הסעה משותפים אשר יחסכו עלויות למעביד והן ימזערו את הזמן בו נמצא העובד בדרכים.

ל-ש.ט.ס רכבים מרווחים ונוחים המותאמים להסעות לעובדים, לרווחת העובדים המשתמשים בשירותיה והיא דואגת כי העובדים יהנו מחווית נסיעה נעימה ונוחה וכן יגיעו למקום עבודתם בזמן ובבטחה.

אנו מתחייבים בכל יום מחדש לספק את השרות הטוב ביותר עם עמידה ללא פשרות בלוחות הזמנים והרכבים המותאמים להסעת עובדים. וזאת התחיבות! 

Call Now Button