הסעות לנכים בפתח תקווה

לרבים בארץ אין כלי רכב ייעודי למעבר בין ערים, או אפילו לשם תנועה בתוך עיר המגורים עצמה, וזאת עקב המחיר הגבוה של כלי תחבורה ובעיית הפקקים בערים השונות. לצד זה, התחבורה הציבורית שלנו עדיין לא מאד יעילה, והדבר הופך בעייתי ביותר כשמדובר על אנשים עם מוגבלויות, אשר לא מסופקת להם ההנגשה הראויה בכל מרחב תחבורה ציבורי. בדיוק בגלל זה הוקמו בארץ אין ספור חברות שמסייעות עם הסעות פרטיות לנכים. אז הגיע הזמן להכיר את החברה המובילה ביניהן ויתרונותיה.

 

חשיבותן של הסעות פרטיות לנכים

חשוב מאד לזכור שיש מגוון רחב של נכויות שמהן אדם יכול לסבול. בין אם מדובר על קושי בהסתדרות עצמאית, או קושי פיזי בתנועה ממקום למקום, נדרש עבור כך שירות אישי ופרטי שמותאם לצרכיו של הנכה. לכן, הסעות לנכים בפתח תקווה, ובכל הארץ כולה, הן חשובות לשם מתן ביטחון ואפילו אפשרות תעסוקה בעיר אחרת, עבור אדם בעל מוגבלות.

 

הרבה מעבר להסעה

לצד הפתרון הפרקטי של הסעות לנכים בפ”ת, ת”א וכלל ערי הארץ, חשוב לזכור שהנהג של אותה ההסעה צריך להיות מיומן ביותר בקשרים שהוא מייצר עם הנוסעים שלו. לצערנו הבעיה בתחבורה הציבורית בארץ, לא רק נוגעת בעניין הפרקטי של שינוע, אלא ביחס שאדם נכה יכול לקבל מהנהג או הנוסעים.

 

לכן, על מנת לחסוך מהנכה את עוגמת הנפש הכרוכה בנסיעה לא מונגשת ולא נעימה, הסעות לנכים בפתח תקווה פותרות להם את כל הבעיה, לצד זה שהיא מביאה להם כלי תחבורה שמותאם לצרכים שלהם במדויק.

 

הסעות לנכים בת”א ופ”ת

אז אם אתם מתגוררים במרכז וצריכים הסעות לנכים בפ”ת, הסעות לנכים בת”א, ולכלל הערים בארץ ושדה התעופה, אל תהססו לפנות אל ש.ט.ס הסעות בע”מ. החברה פועלת עשורים רבים בארץ מתוך שליחות והבנה שיש לסייע לנכים להתנייד באופן מכובד והגון ברחבי הארץ הנפלאה שלנו, לכל צורך. אצל חברה זו תקבלו את כלי התחבורה המותאמים לצורך שלכם, אבל גם יחס אישי, אדיב, ומקצועי לאורך כל הדרך.

 

לסיכום

הסעות לנכים בפתח תקווה כבר לא צריכות להיות במסגרת תחבורה ציבורית ולכן אם אתם צריכים הסעות לנכים בפתח תקווה, השתדרגו לנסיעה פרטית ובטוחה עם ש.ט.ס הסעות בע”מ.

Call Now Button