הסעות לנכים בירושלים

צריכים שירות הסעות באיזור ירושלים הנגיש לנכים?

אם אתם נמצאים בתפקיד ניהולי בחברה שלכם וצריכים הסעה לעובדים לצורכי עבודה או לטיול, אתם יכולים להזמין הסעות לנכים בירושלים דרך הצוות המקצועי שלנו בחברת ש.ט.ס הסעות. הצוות שלנו כולל נהגים מהשורה הראשונה המביאים איתם ניסיון רב בהסעת עובדים ותיירים בכל איזור העיר ירושלים והיישובים מסביב לה. החברה שלנו מחזיקה בצי ענק של 150 רכבים המספקים שירות הסעות כבר למעלה מ-3 עשורים ברציפות ואנחנו יכולים לספק לכם רכבים איכותיים עם נגישות מלאה לנכים ולבעלי מוגבלויות. בנוסף לכך, הנהגים המקצועיים שלנו יסייע לנוסעים הנכים שלכם בעליה ובירידה מהרכב וידאגו שהם יגיעו ליעד בטוחים ושלמים.

רכבים מרווחים ואיכותיים עם נגישות לכסא גלגלים

על מנת שתוכלו לספק לעובדים שלכם נוחות מירבית, אנחנו בחברת ש.ט.ס הסעות מציעים לכם שירותים מתקדמים של חברת הסעות בירושלים הכוללים בחירת רכב VIP יוקרתי לכל שעה הנדרשת לכם ביום או בלילה. צוות הנהגים שלנו מפוזר באיזורים נרחבים בארץ והוא יכול לספק לכם את השירות הטוב ביותר של חברת הסעות בירושלים להסעות בתוך העיר ומחוצה לה.

הסעות תיירים וטיולים באיזור ירושלים

מתלבטים האם לשכור מיניבוס או אוטובוס להסעות עובדים בירושלים? רוצים לבחור את הרכב המתאים ביותר לכם? הצוות שלנו בחברת ש.ט.ס הסעות ישמח לסייע לכם בבחירת הרכב להסעות עובדים בירושלים מבין 9 סוגי הרכבים המעולים שלנו הכוללים בין היתר מיניבוסים, מוניות, מידיבוסים ואוטובוסים מרווחים וגדולים לכל מטרת נסיעה. בשירותי ההסעות שלנו אנחנו שמים דגש על הגעה בזמן של הנהג אליכם ודגש על בחירת נקודת איסוף המתאימה ביותר לתוואי הנסיעה.

מיניבוסים איכותיים עם נהג צמוד

מתכננים לערוך טיול לעובדים? צריכים רכב להסעות תיירים? אנחנו בחברת ש.ט.ס הסעות מציעים לכם מיניבוסים לטיולים בירושלים ממוזגים ומרווחים המגיעים עם מושבים מפנקים במיוחד. הצוות שלנו יבנה עבורכם מסלול נסיעה בטוח ומהיר לטיול שיאפשר לכם גם עצירות בדרך לאוכל ולמנוחה. המיניבוסים לטיולים בירושלים של החברה שלנו נגישים עבורכם בכל ימות השבוע עם נהגים מקצועיים ואדיבים ביותר.

הסעות לנכים בירושלים עם רכבים נגישים

הסעות לנכים בירושלים עושים רק עם הצוות של חברת ש.ט.ס הסעות! הזמינו עכשיו רכב נגיש לבעלי מוגבלויות להסעות של 4 נוסעים ומעלה ותעניקו לעובדים שלכם חווית נסיעה נעימה, בטוחה ורגועה באחד הרכבים המפנקים שלנו.

Call Now Button