הסעות לילדים

כשמדברים על שירותי הסעות לילדים מדברים על שירותים בעלי אחריות גדולה מאוד, שכן הסעות לילדים שלא כמו הסעות אחרות דורשות לפי חוק ליווי צמוד ומפקח, דהיינו מבוגר אחראי אחד לפחות בהסעה (מלבד הנהג) ובנוסף גם הרכבים של הסעות הילדים צריכים להיות בעלי נהלי בטיחות מתאימים – חגורות בטיחות וכו’.

על כן, כשהנכם מחפשים חברת הסעות לילדים, חשוב שתקבלו המלצות ותבדקו את נהלי הבטיחות שעליהם החברה מתבססת , הרי אחרי הכל מדובר בילדים שלנו!

חברת ש.ט.ס הסעות בע”מ, הינה כבר למעלה מ-25 שנה חברה מובילה בתחום ההסעות ומספקת שירותי הסעות שונות לרבות שירותי הסעות לילדים. ש.ט.ס הסעות מייחסת חשיבות עליונה לנושא הבטיחות בהסעות ופרט בהסעות לילדים ונוקטת בכל האמצעים ועל פי כל חוקי התעבורה להבטחת נסיעה בטוחה, נעימה ונוחה. כמו כן, ש.ט.ס הסעות מספקת שירותי הסעות, מוניות ואוטובוסים בכל רחבי הארץ, התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת ביותר.

ש.ט.ס הסעות עושה את המרב על מנת להבטיח את ביטחונכם:

  • בדיקות ביטחון – בדיקות הביטחון מתבצעות אחת לחודש בכל כלי הרכב הנמצאים בבעלות חברת ש.ט.ס הסעות. ומשמשים להסעות השונות לרבות הסעות לילדים. כמו כן, כל הבדיקות נעשות על ידי קצין ביטחון מוסמך בתחום התעבורה.
  • הסמכה לעובדים – כל נהג הסעות של ש.ט.ס הסעות עבר הכשרה בקבלתו לחברה וכמו כן , הינו בעל ניסיון של שנים בהסעות.
  • השתלמויות לנהגי ההסעות – אחת לשנה כל נהגי ההסעות של ש.ט.ס הסעות עוברים השתלמויות מקצועיות על מנת להתעדכן בשינויי התעבורה ולהעניק שירות מקצועי ומיומן.
Call Now Button