הזמנת הסעות

צריכים שירות הסעות לאירוע? מחפשים הסעה לעובדים שלכם?

שירות הזמנת הסעות זמין לכם בכל שעה ביום ובלילה דרך אחת החברות הותיקות בישראל בתחום – חברת ש.ט.ס הסעות! שירותי החברה כוללים בין היתר הסעה על גבי מוניות, מיניבוסים, מידיבוסים, אוטובוסים גדולים, רכבי SUV מפוארים ורכבים נגישים המתאימים לנכים ובעלי מוגבלויות. דרך האתר ניתן להזמין שירות איכותי של הסעות לאירועים משפחתיים, הסעות קבועות לעובדים והסעות לטיולים ולמעשה הסעות לכל מטרה הנדרשת לכם.

הסעה על גבי מיניבוסים חדישים ומרווחים

אחד משירותי ההסעות המבוקשים ביותר אצלנו בחברה הוא שירותי הסעות על גבי מיניבוסים. אנחנו בחברת ש.ט.ס הסעות יכולים לספק לכם שירות הסעות על גבי מיניבוס 23 מקומות, 25 מקומות או 20 מקומות לכל יעד שתרצו. הנהגים של המיניבוסים שלנו הם נהגים מקצועיים וותיקים המסיעים מאות נוסעים בכל חודש באמצעות מיניבוס 23 מקומות, 25 מקומות או 20 מקומות באיזורים נרחבים בארץ.

הסעות לאירועי חתונה, בת מצווה ובר מצווה

מתכננים לערוך אירוע משפחתי בקרוב? רוצים שהמשפחה שלכם תגיע ללא עיכובים? באמצעות מיניבוס 25 מקומות מרווח ויוקרתי, תוכלו להסיע את האורחים שלכם באירוע בצורה נוחה ומהירה. אנחנו בחברת ש.ט.ס הסעות יכולים לספק לכם מיניבוס 25 מקומות, 23 מקומות או 20 לכל יום האירוע כאשר ההסעה מתבצעת במחזורים מנקודת איסוף קבועה עד למקום האירוע. הסעה מסוג זה, היא נוחה במיוחד למקומות בהם קשה למצוא חניה או שאין חניה מסודרת למקום האירוע ויכולה להתאים לכל אירוע משפחתי כגון חתונות, בר מצוות, בריתות ובת מצוות.

הזמנת הסעת נוסעים על גבי מיניבוס חדיש ואיכותי

רוצים להזמין הסעות 20 מקומות או יותר? מעוניינים במיניבוס מפנק שיביא את האורחים שלכם לאירוע? אנחנו בחברת ש.ט.ס הסעות מזמינים אתכם להינות מרכב איכותי להסעות 20 מקומות ומעלה עם נהג מקצועי שיסיע אתכם ואת המשפחה או החברים שלכם לכל יעד שתרצו והכל במחיר משתלם במיוחד ללא תחרות.

הזמנת הסעות מחברת הסעות מקצועית

להזמנת הסעות על גבי מיניבוסים, אוטובוסים או רכבי מוניות, צרו איתנו קשר עכשיו ותהנו משירותי ההסעות הטובים ביותר. הצוות שלנו ישמח לבנות עבורכם מסלול נסיעה מסודר אשר יביא את הנוסעים שלכם ליעדם בזמן.

Call Now Button