אוטובוסים לטיולים

כל טיול הוא הנאה:
טיול שנתי במסגרת בית הספר, טיול משפחתי או טיול של קבוצת חברים.

למעשה כולם נהנים מהטיול מלבד הנהג וזאת מסיבה אחת : הנהג עסוק במלאכה המתישה של הנהיגה ובאחריות לשלום נוסעיו. לכן כדי שכולם ייהנו מהטיול ללא יוצא מן הכלל מומלץ לשכור אוטובוס לטיול. למה? המשיכו לקרוא כדי להבין שהשכרת אוטובוסים לטיולים היא האופציה הטובה ביותר מכל הבחינות.
בהשכרת אוטובוס לטיול אתם מבטיחים שמלאכת הנהיגה תופקד בידיו של איש מקצוע מיומן ואחראי. בנוסף, זוהי במקרים רבים אופציה זולה, יעילה ונוחה יותר מאשר שימוש במספר מכוניות פרטיות. למשל : נחסך מכם בזבוז דלק, תיאום העצירות בדרך, תשלום עבור חניה, פגיעה בסביבה ועוד. בנוסף, השכרת אוטובוס לטיול תאפשר יצירת אוירת גיבוש בין כל משתתפי הטיול ותצמצם אפשרויות לתקלות.

חברת שטס פועלת בתחום ההסעות משנת 1988 והיא קבעה את הרף בתחום ההסעות בארץ. למעשה, החברה היא שם דבר בענף ההסעות בארץ ושמה הוא שם נרדף למצוינות. בין לקוחות החברה נמנים גופים גדולים ומוכרים במשק כמו : מוזיאון תל אביב לאמנות, התזמורת הפילהרמונית הישראלית, עיריית תל-אביב יפו, קופת חולים לאומית ורבים אחרים.

לחברה שני סוגים של אוטובוסים לטיולים :

  • אוטובוסים לטיולים מבית מאן – אוטובוס זה כולל 53 מקומות ישיבה ומצויד במושבי בד נוחים, במערכת סאונד שכוללת רמקול ובתא מטען רחב. לכל נוסע באוטובוס זה יש מיזוג אויר אישי.
  • אוטובוסים מפוארים מבית דאף – אוטובוס זה נחשב לאוטובוס 5 כוכבים והוא מכיל 53 מקומות ישיבה ברמת גימור גבוהה. כל נוסע באוטובוס זה נהנה ממיזוג אויר אישי וממושב מרווח ומפואר. בנוסף, האוטובוס מצויד בתא מטען מרווח במיוחד ובמערכת טלויזיה, DVD  וסאונד משופרת.

ואתם יכולים להיות בטוחים – כל הנהגים של חברת שטס הם מקצועיים ומנוסים בעלי תודעת שירות גבוהה מסיבה אחת : נהיגה היא המומחיות שלהם. כל הנהגים של חברת שטס יביאו אתכם למחוז חפצכם בקלות, במהירות ובבטחה ושיהפכו את הטיול לחוויה בלתי נשכחת גם מבחינת הנסיעה. אז למה אתם מחכים? להזמנת אוטובוסים לטיולים שיבטיחו טיול מוצלח עליכם לעשות פעולה אחת פשוטה : להתקשר לחברת שטס  24/7!

Call Now Button